هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

سازه های چوبی

سازه های چوبی

استفاده از سازه‌های چوبی از قدیم در همه کشورهای دنیا امری رایج و طبیعی بود اما با گذشت زمان و ارائه متریال های جدید انسان به سمت استفاده ازآنها رفت. استفاده از چوب و سازه های چوبی به محیط گرما و حس خوب می بخشد و باعث میشود تا در آن محیط حس بهتری داشته باشیم.

چوب از قدیمی ترین مصالحی است که در اختیار بشر قرار گرفته است و به عنوان مواد اولیه در ساخت لوازم زندگی به کار می رفت. در فرهنگ های مختلف برای ساخت خانه و وسایل از الوارهای چوبی استفاده می شد. اما با گذر زمان، کما کان اعتبار و جذابیت خود را حفظ کرده است. چوب دوام بالایی دارد و بسیار سبک است. به راحتی می توان از آن به یک متریال خوب بهره برد و هر طور که صاحب خانه خواست با توجه به سلیقه او خانه را با چوب تزئین کرد. اما استفاده از سازه های چوبی در ساختمان باعث باعث ایجاد ویژگی خاصی می شود که با متریال های دیگر فرق دارد.

در سراسر دنیا صدها نوع چوب در مقیاس های متعدد مورد استفاده قرار می گیرند که با یکدیگر تفاوت های اساسی داشته و هرکدام ویژگی های منحصر به خودشان را دارند.

2

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید