هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

پتینه

patineh

پتینه به کهنه کردن اجسام و کارهای هنری با استفاده از رنگ و بافت های گاها برجسته گفته می شود که نمایی کهنه و فرسوده به اجسام می دهد. این واژه بیشتر از ظروف مسی و برنجی و مفرغ گرفته شده که بر اثر اکسید شدن لایه ای سبز رنگ بر روی آن جسم تشکیل می شود. هنر پتینه به نوعی کهنه جلوه دادن اجسام است که در این هنر با کمک رنگ‌های روشن‌، تیره‌ و مات‌ کننده، به اشیا حالتی فرسوده، خورده شده وکهنه داده می‌شود.
در هنر پتینه کاری با رنگ‌های دکوراتیو و ابزارهای مخصوص روی سطوح مختلف بافت هایی جالب ایجاد می‌کنند. پتینه ظاهری دلنشین و به مراتب قشنگ تر ازسایر رنگ‌ ها دارد. امروزه پتینه به عنوان یک پوشش جذاب و هنری در صنعت نقاشی ساختمان، طرفداران بسیار زیادی دارد.

1

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید