هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

آویز لباس

photo_2018-09-25_17-54-46
آویز لباس یکی از وسایل پرکاربردی می باشد که در ایجاد نظم در همچنین ایجاد دکوراسیونی شیک و جذاب در خانه و حتی فضای کار مانند دفاتر اداری نقش بسزایی دارد. در هنگام خرید آویز لباس باید به ویژگی هایی مانند نوع، جنس و ظاهر آن توجه ویژه ای داشت و متناسب با سلیقه و دکوراسیون محل قرار گیری آویز لباس، بهترین نوع آن را خریداری نمود.

معرفی آویز لباس 

یکی از وسایل پر استفاده در خانه ها که علاوه بر ایجاد نظم، سبب ایجاد دکوراسیونی زیبا و جذاب می گردد آویز لباس می باشد، البته باید گفت که کاربرد این تجهیزات به استفاده در خانه محدود نمی گردد و در بسیاری از ادارات و شرکت ها نیز می توان از آن استفاده کرد. آویز لباس از جمله وسایل پرکاربردیمی باشد که در انواع طرح ها و مدل ها تولید شده و به بازار عرضه می گردد. در هنگام خرید آویز لباس با دقت کردن در انتخاب نوع محصول می توان شیک ترین و بهترین مدل آویز را خریداری نمود، به گونه ای که علاوه بر استفاده از آویز لباس به عنوان یک وسیله جهت مرتب نگه داشتن لباس ها و خانه یا محل کار، بتواند سبب زیبایی دکوراسیون داخلی نیز بشود. آویز لباس را می توان در قسمت های مختلف خانه قرار داد و محدودیتی در محل قرار دادن آن وجود ندارد. مثلا می توان آن را در راهرو ورودی خانه، پشت حمام، درون اتاق خواب یا پشت درب اتاق خواب و ... قرار داد. اما بهترین مکان، برای قرار دادن آویز لباس که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، راهرو ورودی خانه می باشد. همچنین می توان در چند بخش مختلف خانه از آویز لباس استفاده کرد تا بتوان در هر مکان دلخواه لباس خود را آویز کرد. در صورت تمایل به استفاده از آویز لباس در قسمت های مختلف خانه می توان دکوراسیون بسیار زیبا و شیکی برای خانه خود طراحی نمود. آویز های لباس بسیار گوناگون و متنوع می باشند، در طرحها، رنگ‌ها، جنس‌ها و مدل‎های بسیار متنوع و گوناگون، به گونه ای که می توان به شیوه‌ای هنرمندانه از آنها برای استفاده در قسمت های مختلف خانه خود بهره برد. پس میتوان با توجه به سبک محیط آویز، مثلا اتاق پذیرایی یا آشپزخانه، نوع آویز را انتخاب کرد. به عنوان مثال اگر قصد دارید آویز لباس را در ورودی راهرو خانه قرار دهید بهتر است از آویز های ایستاده استفاده کنید تا هم ظاهر زیباتری ایجاد کند و هم فضای کمی را اشغال کند. آویز های لباس در جنس های مختلف پلاستیکی، چوبی و فلزی ساخته می شوند و مدل های بسیار فراوانی دارند. برای نمونه تعدادی از آویز های چوبی برای کاربردهای دکوراتیو داری قفسه و آینه می باشند ، برخی دیگر از این آویز ها دارای قسمتی برای آویزان کردن سوئیچ و کلید ها دارند. یکی دیگر از انواع آویز لباس انواع پلاستیکی آن می باشد که یکی از انواع مدل های پر مصرف آویز می باشد. از آویز های پلاستیکی به طور معمول در پشت در اتاق خواب و همچنین پشت درب سرویس بهداشتی استفاده می شود. یکی از انواع قدیمی آویز لباس که قابل جابه جا کردن نیز می باشد و همچنین قابلیت نگه داری حجم بالایی از لباس را نیز دارا می باشد، رخت آویز چوب لباسی می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می گردد و طرح های فلزی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی آویز های لباس از طرح ها و شکل های مختلفی برخوردار می باشند به گونه ای که هر یک از آنها قابلیت نگهداری لباس ها در حجم ها و وزن های مختلفی را دارا می باشند. آویز های لباسی وجود دارند که ثابت می باشند و برای استفاده از آنها باید آنها را با استفاده از میخ به دیوار متصل کرد، این در حالی است که برخی دیگر از انواع آویز لباس به گونه ای هستند که می‌توان آنها را به راحتی جابجا کرد. انواعی از این تجهیزات نگهدارنده‌ی لباس وجود دارد، که می‌توان آنها را در داخل کمد نصب کرد، به گونه ای که در داخل کمد چندین فضا برای آویزان کردن شال، روسری، لباس و شلوار داشته باشد. این نحوه استفاده از آویز لباس در داخل کمد های دیواری باعث میشود تعداد بیشتری لباس در داخل کمد قرار بگیرد. نصب کردن آویزهای لباس که باید به دیوار نصب شوند بسیار آسان است و می‌توان به راحتی با استفاده از ابزاری ساده مانند پیچ گوشتی آن را نصب کرد.

بر اساس مطالب گفته شده مسئله مورد توجه در انتخاب و خرید آویز لباس اینکه، بهتر است آویز را متناسب با دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرد. اگر خواهان انتخاب یک آویز شیک، مناسب و با کیفیت برای منزل و یا حتی محل کار خود هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

انواع آویز لباس:

آویز ایستاده: آویز های لباس ایستاده انواعی از آویز می باشند که به علت ساختار ایستادهی خود دارای ظرفیت و گنجایش بیشتری برای آویزان کردن لباس ها می باشند. محل نصب این نوع آویزها عموما در ورودی خانه، گوشه‌ی اتاق خواب و یا در محل دفاتر کاری می باشد. آویز ایستاده خود تنوع های گوناگونی دارد. در هنگام خرید آویز لباس ایستاده حتما بایستی به میزان استحکام و دوام پایه های آن توجه ویژه داشته باشید.

آویز دیواری: آویز دیواری همانطور که از نام آن پیداست دارای قابلیت اتصال به دیوار، درب و یا کمد را داراست. از ویژگی های آویز لباس دیواری اینکه اغلب آنها به آسانی قابلیت جمع شوندگی دارند و نسبت به انواع ایستاده از حجم کمتری برخوردار می باشند. همین امر سبب می شود که نتوان حجم زیادی از لباس را بر روی آن آویزان کرد. در حال حاضر انواع بسیار زیادی از آویز های دیواری تولید می گردد. 

ویژگی‌های مورد توجه در رابطه با آویز لباس 

نوع آویز

انتخاب نوع آویز لباس بسته به سلیقه ی هر فرد و مکان قرار گیری این وسیله متفاوت می باشد. آویز لباس به طور کلی دو نوع ایستاده و دیواری دارد که در مطالب قبلی به آن پرداختیم. البته هر کدام از این دو نوع در طرح ها، رنگ ها و مدل های گوناگون تولید و عرضه می شود، که شما عزیزان می توانید با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون خانه و یا محل کار خود آویز لباس دلخواه خود را انتخاب کنید.

جنس بدنه محصول

یک نکته ی مهم در هنگام خرید آویز لباس توجه به جنس بدنه محصول می باشد. امروزه در ساخت آویز لباس از انواع متریال های صنعتی مانند فلز، چوب، پلاستیک و یا ترکیبی از اینها استفاده می شود. انتخاب جنس بدنه آویز هم یکی دیگر از مواردی است که بستگی به سلیقهی شخصی افراد دارد و همچنین بهتر است جنس بدنه آویز به گونه ای انتخاب گردد که بین آن و دیگر وسایل موجود در کنار آن هم خوانی وجود داشته باشد و بتواند یک هارمونی زیبا و شیکی در آن مکان ایجاد کند.

اندازه و وزن آویز

نکتهی دیگر که باید در هنگام خرید آویز لباس مورد توجه قرار داد، اندازه و وزن آویز می باشد. بسته به مکان قرار گیری آویز لباس و حجمی از لباس که قرار است درون آن قرار بگیرد باید سنجید که چه آویزی با چه وزن و اندازه ای باید انتخاب گردد. مثلا در صورتی که آویز لباس جهت استفاده در دفاتر کار می‌باشد چه بهتر که از آویزی در سایز و اندازه های کوچکتر استفاده شود تا علاوه بر داشتن جلوه ای زیبا، فضای کار را اشغال نکند.

بررسی ظاهر محصول

ظاهر محصول یکی از ویژگی هایی می باشد که بیشترین تاثیر را در زیباتر نشان دادن دکوراسیون دارد. پس خواه یا ناخواه مورد توجه قرار می گیرد. ظاهر محصول هم، در حقیقت رنگ و طرح محصول می باشد که خوشبختانه در حال حاضر انواع آویز لباس با طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها مختلف تولید و عرضه می گردد. به عنوان مثال در طراحی ظاهری این تجهیزات علاوه بر قسمت اصلی که آویز لباس می باشد ممکن استاز آینه، قسمتی برای قرار دادن کلید ها و سوئیچ، قفسه برای قرار دادن کفش، کلاه و یا قرار دادن وسایل دکوری در نظر گرفته شده باشد. پس تاکید می گردد در هنگام خرید محصول به تناسب ظاهری آن با فضای خانه یا محل کار توجه کافی داشته باشید.

چگونگی تشخیص و انتخاب یک آویز مناسب:

همانطور که گفته شد، انتخاب آویز لباس یک مسئله‌ی کاملا سلیقه ای می باشد. ما در اینجا جهت داشتن یک دید کلی نسبت به انواع آویز لباس شما را راهنمایی می کنیم. آویز های چوبی به جهت داشتن پتانسیل بیشتر در ایجاد طرح ها و نقش های گوناگون روی آن معمولا طرح ها و شکل های متنوع تری دارند. نکته دیگر اینکه اگر چه بر این مسئله تاکید می شود که آویز لباس را به گونه ای انتخاب کنید که با دیگر وسایل موجود ارتباط و هماهنگی داشته باشد و یک دکوراسیون جذابی را ایجاد کند، اما باید این نکته را هم یادآور شد که آویز های چوبی به گونه ای طراحی شده اند که به تنهایی می توانند یک فضای شیک و متنوعی را ایجاد کنند.

آویز های دیواری معمولا ساده هستند و جلوه خاصی ندارند، شما می توانید با استفاده از یک نورپردازی ساده و مناسب به آویز و فضای اطرافش جلوه خاصی ببخشید. همچنین اکثرا آویز ها را در کنار آینه قرار می دهند، همین کار اثربخشی زیادی در ایجاد جلوه های زیبا دارد.

در ادارت و دفاتر کاری آویز های لباس بسیار مورد استفاده قرار می گیرند چرا که با این کار هم می توان فضای بسیار شیکی را برای اداره‌ی خود ایجاد و هم نیاز بسیاری از مشتریان را رفع کرد البته باید سعی نمود در این گونه مکان ها آویز لباس را در مکان مناسبی قرار داد.

قیمت آویز لباس

آویز های لباس بسته به نوع و جنس آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند. محصولات زولن با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال و اتصالات موجود، تولید و عرضه می گردد. شما عزیزان می‌توانید با مشاهده محصولات زولن، آویز لباس مناسب و مورد پسند خود را انتخاب کنید. 

4

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید