هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

پوشش ورق طلا

gold-cover

پوشش ورق طلا در صنعت های مختلف به جای آب طلا و یا حتی رنگ های طلایی استفاده می شود و ظاهری شیک و لاگچری همانند طلا ایجاد می کند. این پوشش ها بصورت ورق های بسیار نازک (گاهی به نازکی بال مگس) استفاده می شود که صرفه اقتصادی داشته باشد. پوشش ورق طلا در دو نوع ورق طلای عیاردار و ورق های با پایه فلز در بازار یافت می شود.
ورق طلای عیاردار گران تر و برای مصارف خاص مانند ساخت بارگاه و ضریح استفاده میشود. نوع دیگر ورق طلا که بر پایه فلز ساخته میشود دارای ضخامت در حد میکرون بوده و جهت کارهای بسیار ظریف که نیاز به رنگ و زیبایی بالایی دارند استفاده میشوند و معمولا دارای ابعاد ۲۰ در۲۰ - ۱۶ در۱۶ - ۱۲ در ۱۲ - ۸ در ۸ سانتی متر هستند. البته متداول ترین نوع ورق طلا در بازار ایران در ابعاد ۱۶ در ۱۶ سانتی متر می باشد. این نمونه از ورق پوشش طلا قیمیت مناسب‌تری نسبت به سایر نمونه های مشابه دارد.

1

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید