هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

راهنمای خرید انواع رگال لباس دیواری و ایستاده

راهنمای خرید انواع رگال لباس دیواری و ایستاده

اگر قصد خرید یکی از انواع رگال لباس را دارید، حتما این بخش را مطالعه کنید. ما تصمیم داریم شما را در خصوص انتخابتان راهنمایی کنیم. زیرا شما برای خرید در ابتدا باید با کاربرد و ویژگی های هر یک از انواع رگال ها آشنا شوید. با ما در ادامه همراه باشید.

خرید انواع رگال لباس با توجه به نوع نیاز شما 

اگر بخواهید برای خرید انواع رگال لباس اقدام کنید، انتخاب شما کدام است؟ رگال لباس دیواری یا رگال لباس ایستاده؟ شما بر چه اساس رگال لباسی انتخاب می کنید و به هنگام خرید به چه مواردی توجه دارید؟ همانطور که میدانید امروزه نیاز به انواع رگال لباس جزو یکی از ضروریات به حساب می آید. زیرا در نظر گرفتن یک فضای مناسب برای قرارگیری لباس ها اهمیت و ضرورت دارد. از این رو شما باید با توجه به نوع نیازی که دارید، رگال مناسبی را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید اگر برای خرید انواع رگال لباس هوشمندانه عمل کنید، می توانید بهترین و کاربردی ترین نمونه موجود در بازار را انتخاب کنید و بیش از 50 ست لباس را روی آن آویزان کنید. زیرا رگال لباس دارای ظرفیت بالایی است و شما می توانید لباس ها با وزن و مدل های مختلفی را روی آنها آویزان کنید تا مرتب و تمیز باقی بمانند.

با انواع رگال لباس و ویژگی های هر کدام از آنها آشنا شوید

اگر قصد خرید رگال لباس را دارید، ابتدا باید انواع آن را بشناسید و با ویژگی های هر یک از آنها آشنا شوید تا دقیقا تشخیص دهید که کدام یک برای نیاز شما مناسب تر است. به طور کلی به رخت آویز سیاری که دارای پایه است، رگال لباس می گویند. رگال دارای فضای مناسبی برای آویزان کردن انواع لباس ها است. در حقیقت رگال یک واژه انگلیسی است اما در کشور ما نیز این وسیله با نام رگال بهتر شناخته می شود. در ادامه انواع رگال لباس و ویژگی های هر کدام از آنها را برایتان عنوان خواهیم کرد.

  • رگال لباس ایستاده

یکی از انواع رگال لباس، نوع ایستاده آن است. این نوع رگال ها که فضای مناسبی برای آویزان کردن انواع لباس ها دارند، دارای پایه هستند و روی زمین مستقر می شوند. معمولا از این نوع رگال ها برای فضاهای بزرگ استفاده می شوند. همچنین استفاده از رگال لباس ایستاده بیشتر در مزون ها و فروشگاه های لباس دیده می شود.

  • رگال لباس دیواری

رگال لباس دیواری برخلاف رگال لباس ایستاده کاملا ثابت است و برای فضاهایی مناسب است که کوچک هستند. این رگال ها معمولا به دلیل کمبود فضا روی دیوار نصب می شوند و شما می توانید برای آویزان کردن لباس ها در ارتفاع و اندازه های مختلف از آنها استفاده کنید.

کاربرد انواع رگال لباس را بدانید

همانطور که در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، انواع رگال لباس ویژگی های مختص خودشان را دارند. با توجه به ثابت و متحرک بودن این رگال ها می توان گفت رگال های ایستاده بیشتر مناسب فضاهای فروشگاهی هستند و در مقابل از رگال های دیواری بیشتر برای فضای منزل استفاده می شود. البته این بدین معنی نیست که رگال های ایستاده یا دیواری صرفا برای کاربرد خاصی طراحی شده اند. بلکه ما بیشترین و رایج ترین کاربرد آن را برایتان عنوان کردیم

در صورتی که فضای اتاق شما به گونه ای باشد که بتوانید رگال ایستاده را در آن قرار دهید، می توانید این نوع رگال را تهیه کنید و چند نمونه از پر استفاده ترین لباس هایتان را روی آن آویزان کنید. اما در صورتی که با کمبود فضا روبرو هستید، می توانید از رگال دیواری استفاده کنید. زیرا این رگال ها فضایی را روی زمین اشغال نمی کنند و باعث ایجاد مزاحمت یا تنگی فضا نمی شوند. بنابراین در صورتی که شما فضای مناسب برای استفاده از هر نوع رگال را داشته باشید، می توانید بسته به سبک سلیقه تان یکی از انواع آن را تهیه کنید و لباس با وزن های مختلف را مرتب و آراسته روی آنها آویزان کنید.


0
 

نظرات

اولين کسي باشيد که نظر ارسال ميکند
Already Registered? Login Here
مهمان
پنج شنبه, 13 جون 2024

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید